| xXHrun3sXx a întrebat:

Caut demult un joc laughing Era ceva gen, iti cresteai tu singur florile si dupa le vindeai, si din bani iti cumparai alte seminte de flori si stropitori si alte chestii (stiu ca pare de fete dar am chef sa ma joc), nu stiti din greseala cum se numeste? laughing

Dau funda!

2 răspunsuri:
| Simonica93 a răspuns:

Nu este un joc cu iarba(care fumezi)? Este un joc care seamna cu cel pe care l-ai descris se cheama weedfarm. Sper ca teo ajutat cu cv raspunsul meu happy

| xXHrun3sXx explică (pentru Simonica93):

Nu e asta laughing Dar totusi thinking Pare interesant thinking (So much weed