| TomaLorin a întrebat:

Caut niste jocuri frumoase sa zic asa pentru baieti ceva gen cs, metin2, minecraft!

Răspuns Câştigător
| KIibrDM a răspuns:

Paii... uite cateva :
cele mai tari sunt CrashDay, Serious Sam 2 si pentru logica Portal 2 (astea nu cer un sistem de mii de lei si sunt super)

Uite RESTUL :
cam astea le-am jucat eu...

Counter Strike
Delta force
Left 4 Dead 1-2
Call of Duty
Team Fortress
Portal 2
Metin2
Hunting Unlimited
Farming Simulator
Euro Truck Simulator
Woodcutter Simulator
Bus Simulator
Rapala Pro Fishing
Pro Bass Fishing
CrashDay
Need For Speed
Dead Space
Devil May Cry
S4 League
FreeJack
Mu online
Cabal
Aion
World of Warcraft
Smite (deja e gratuit...)
Serious Sam
Minecraft
Roblox
Grand Theft Auto (GTA)
Fifa
PES
Prototype
WWE
Medal of Honor
Dragon Ball Z
Nitronic Rush
Far Cry
Burnout
Flatout
Dirt
Colin MCrae rally
Prince of Persia
God of War
Bomberman laughing
Assasins Creed
Crysis
Spider Man
Angry Birds
Strike Suit Zero...

5 răspunsuri:
| OkAyAn a răspuns:

Mai este si World of Warcraft(WOW) eternal sau cataclism eu am wow eternal
dar e smecher si cataclismul dar e cam bubuit dar sunt mai multi jucatori romani decat pe eternal! daca vrei sa joci acest joc contacteaza-ma si te ajut eu ce ce ai nevoiie sau sfaturi!

| TomaLorin explică (pentru OkAyAn):

Alte jocuri nu aveti?

| OkAyAn a răspuns (pentru TomaLorin):

Sau daca nu e de ajuns ce ti-am enumerat mai devreme scrie pe google(games browser) si aici ai de unde sa alegi multa bafta!

| OkAyAn a răspuns:

Pai mai e si 4story l-am jucat e super dar trebuie sa ai un pc foarte bun sau AION nu l-am jucat dar din cate am auzit e super si asta dar tot da fel trebuie sa ai un pc foarte bun.
Mai sunt si cele browser daca vrei sunt urmatoarele:grepolis; ogame; triburile; battleknight; the west; forge of empires; gladiatus; tanoth; kingsage(eu pe astea le-am jucat si primele 2 inca le joc)si altele sunt foarte multe!

| Ketchup2012 a răspuns:

Hei, Am Un Server De Minecraft 209.188.4.34:25577 E Plin De Pluginuri Docamdata Spawnu Este In Reparatie Si Cautam Un Constructor Foarte Priceput In Decorare, Alaturate Mc.GalaxyCrafters.Ro