| xShaarawy a întrebat:

caut un server de Metin2 pvm-mediu sau hard sau pvm-pvp care sa aiba ratele 100-1000% si sa faci bani destul de usor...big grin fara Fw2, Ap,Nb,Nr. cel mai bun primeste fundita. A da. sa imi dati si sitetongue

Răspuns Câştigător
| AndyNimeniAltul a răspuns:

Metin2 Reborn Rate 150%, LvL max 99, Hard PVM, Loterie, Bani se fac asa si asa dar poti sa faci bani la loterie. Nu sunt modati. Serverul are in medie 30 de playeri online. Dragon, Catacombe implementat, peturi sigili de furtuna. Ma rog cam atat sper sa-ti placa.
http://oldschool.metin2reborn.com/

| xShaarawy explică (pentru AndyNimeniAltul):

Mda il stiu si pe asta l-am jucat... sorry. daca mai imi dai altele iti dau funda dar sa fie unele care nu le-am jucat big grin

3 răspunsuri:
| DzEk0 a răspuns:

Metin2 gx sv 3 pvmhard

| alexorbit2981 a răspuns:

Mane iti recomand metin2 dm sau dr