| Vavlux a întrebat:

Salut, caut un server de Metin2, pvm hard, cu level max 105, ca pe ro, numai sa aiba ratele 50%. Un bun exemplu ar fi fost just4metin, dar din pacate s-a inchis. Astept raspunsuri, cel mai bun server primeste funda! Bafta.

3 răspunsuri:
| Porthos777 a răspuns:

Un metin foarte frumos este Metin2 Destiny, dar acolo sunt ratele 200. Ar ai fii şi world of metin sau Metin2 singapore. amândouă sunt ca pe ro doar că world of metin e un pic mai uşor ca singapore şi ro. Sper că te-am ajutat big grin

| Vavlux explică (pentru Porthos777):

Mi-ar fi placut sa fie in romana, sincer. Am sa incerc metin2 Destiny si voi reveni cu un raspuns big grin