| RauL8229 a întrebat:

Ce jocuri as putea sa iau de pe steam pana in 20 de euro? Inafara de CS:GO

Răspuns Câştigător
| AndreiX8 a răspuns:

Pai sunt destule: Euro Truck Simulator 2, H1Z1 King of the kill, H1Z1 Just Survive, Dead by Daylight, Rocket League etc. poti cauta pe Store si sunt multe.
Insa in locul tau as astepta un Steam Sale (cel mai probabil e unul in toamna) si as lua jocuri de pana la 50 de euro cu 20 sau mai putin...

6 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Pastreaza-i pana mai apar ceva reduceri si iti iei 5-6 jocuri excelente de 20 de Euro.

| Eduard619 a răspuns:

G2A

| RauL8229 explică (pentru Eduard619):

#facepalm...am zis de steam pentru ca era logic ca am banii pe steamwallet straight face

| Eduard619 a răspuns (pentru RauL8229):

Era logic pe dracu....eu zic ca am 2 milioane si dupa zic logic ca ii am cash nu pe card straight face asa te-ai exprimat si tu.NU mai face pe istetul ca nu prea-ti iese.
Hai pa!

| AlexDFY a răspuns:

Dead by daylight

| notefree a răspuns:

H1z1 king of the kill ii 19.99 pe steam