| Razwy123 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu ce jocuri mai calumea mi-ar merge pe un PC cu:
Placa video ATI Radeon x1550 series de 512mb
Procesor AMD Athlon 64 x2 Dual Core de 2. 20GHz
Memorie RAM de 2, 00GB
64-bit Operating System si Windows 7 Ultimate?
Dar nu jocuri gen League of Legends sau Metin2
De preferat ceva gen NFS sau GTAlaughing
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DuDDy24 a răspuns:

Cu PC-ul tau cred ca poti juca cam toate jocurile aparute pana in 2010, chiar daca unele la minim.
Incearca Nfs Shift, Undercover, Hot pursuit, Devil May Cry 4 poate si 5 ( e aparut in 2013, poate pe low pentru ca e foarte bine optimizat), COD MW 1 si 2, Black Ops, Crysis, Dead Space 1, 2, poate si 3 (aparut in 2013, dar de asemenea f bine optimizat), Just Cause 1, Saint Row 1 si 2, Test Drive Unlimited... SUnt multe jocuri pe care le poti juca dar astea mi-au venit in minte. Pentru mai multe jocuri intra si cauta aici http://www.game-debate.com/games/
Bafta!:)

2 răspunsuri:
| star77 a răspuns:

Incearca TitanFall e online si e tare sau wolfenstein si acela e chiar fain dar nu e online

| DuDDy24 a răspuns (pentru star77):

Sunt tari jocurile de care zici tu, dar pe configuratia pe care o are nu cred ca o sa-i ruleze(eu m-am gandit la wolfenstein new order)winking