| UuNkNoWManTL a întrebat:

ce mai faceti, de ce imi da crash cand intru in in singleplayer (pe minecraft) cand intru pe un server zice ca e inchis va rog ziceti-mi dau coronita
am minecraft teamextreme

2 răspunsuri:
| NesSquick a răspuns:

Dă şi tu chunk-urile pe 2, poate e de la palca video, iar ca să întrii pe un server îţi trebuie cont premium.

| UuNkNoWManTL explică (pentru NesSquick):

Pe pc fiind mai naspa imi merge, la fel si pe laptop pe care am problema mai demult eram cu 6 chunk-uri si imi merge cu 50 fps si pe servere, am mc crack