| Andrei4178 a întrebat:

Cei care jucati cs, banuiesc ca ati auzit de scripturi (sigur)... stiti ca e unul la care nu mai sare tinta la ak-47 sau la alte arme.L-am cautat pe net si l-am pus in cfg-ul meu happy.Dar nu MERGE! Nu stiu de ce! Daca stiti, sa imi ziceti cum sa il activez sau cum fac sa imi mearga happy Multumesc ANTICIPAT, FUNDA! 1

7 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Norecoil adica, e considerat cod dar nu mai conteaza.

Vezi sa te asiguri ca activiezi config-ul cand intri in joc.

(deschizi consola de pe "`" si scrii exec nume.cfg)

Bafta!

| Rapyy a răspuns:

Deschide un notepad!
Acolo scrie script-ul tau, si salveazal in forma de.cfg cu numele userconfig
Apoi pune-l in cstrike!
Daca in config-ul tau este exec userconfig.cfg este bine daca nu scrie asta la urma, si se va activa singur cand intri in cs.

| Andrei4178 explică (pentru Rapyy):

Da,dar nu imi merge mie tot imi sare tinta! ce sa fac?

| Rapyy a răspuns (pentru Andrei4178):

Daca vorbesti despre no-recoil atunci deodata trebuie sa deschizi Leis.exe, daca nu ma gresesc, pai acolo de unde ai luat script-ul trebuie sa fie instructiuni, daca nu gasesti lasa-mi un link!

| Rapyy a răspuns (pentru Andrei4178):

Este pentru cs 1. 6?
Daca da atunci dupa ce ai facut se am scris mai sus ( cu userconfigul )
Dupa ce ai facut asta cand intri in cs apeasa tasta "+" de pe tastatura, este in dreapta la capatul tastaturei.

| Rapyy a răspuns:

Iar daca nu poti copia codul de acolo este acesta :
//Anti-Recoil
//The anti-recoil script
alias +antirclbind "+attack; +lookdown;"
alias -antirclbind "-attack; -lookdown;"

//The anti-recoil toggler
alias antircl antirclon
alias antirclon "bind mouse1 +antirclbind; alias antircl antircloff;"
alias antircloff "bind mouse1 +attack; alias antircl antirclon;"

//The bind
bind kp_minus antircl

//Strength of anti-recoil
cl_pitchspeed 5

//Bind of anti-recoil
bind "+" "+antirclbind"