| GamerVlad a întrebat:

cine imi poate da si mie metin 2 bob care sa mearga
DAu fundita

6 răspunsuri:
| jj95 a răspuns:

Salut, metin 2 bob nu mai merge, doar daca il cumperi si devii vip, in rest nu ai cum sa faci rost de el.
bafta

| GamerVlad explică (pentru jj95):

Pare rau dar eu il am dar este varianta trial si il am numai pentru cinci ore deci cine vede intrebarea asta sa imi dea m2bob nelimitat

| jj95 a răspuns (pentru GamerVlad):

Bine ma, cum spui tu laughing succes la vanatoare de bob

| GamerVlad explică (pentru jj95):

Nu ma crezi? atunci intra pe site-ul oficial si ti-l da gratis daca nu ma crezi.
Mai intai iti apare download "M2Bob Trial" bagi acolo contul pe care l-ai facut pe site si iti apare o imagine cu Fu## dupa intra din nou pe cont si ai sa vezi ca ti-l da download acolo -cel bun de jucat- si sa vezi ca iti merge de nu sa te pi#i in gura mea de nu...

| medadada a răspuns (pentru GamerVlad):

Care e site oficial link?