| RauL8229 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati!
Cine stie un INSTANT SERVER (adica sa fie vmc si vhd) de metin2, care sa fie facut fain, cu iteme 2012-2013-2014, si armuri coifuri etc. Sa aiba iteme de GM, level maxim peste 100, sa aiba si upgrade din otel in posedata, si din batalie in sirius. Si sa nu fie PVP, ci PVM, adica cu iteme normale in shopuri! Si nu e obligatoriu sa fie in romana, dar nici in chineza.

2 răspunsuri:
| TinK0de a răspuns:

Am eu tot ce vrei,exact oficialul(Pet System,Mount System,arme si armuri beta implementate,curele, cristale de energie, mapele beta exact ca pe oficial, shop-uri bine gandite, tradus romana.)pret: 25 euro sau iteme metin2ro.Te las sa-l testezi intai.Contacteaza-ma in privat daca esti interesat.

| RauL8229 explică (pentru TinK0de):

TinK0de scrie-mi pe mess:

izsak.raul

ai grija cum il scrii ca e mai greu primul nume happy...

Nu ma lasa sa iti scriu pe privat pentru ca is grad prea mic cica