| RauL8229 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati!

Cine stie un INSTANT SERVER (adica sa fie vmc si vhd) de metin2, care sa fie facut fain, cu iteme 2012-2013-2014, si armuri coifuri etc. Sa aiba iteme de GM, level maxim peste 100, sa aiba si upgrade din otel in posedata, si din batalie in sirius. Si sa nu fie PVP, ci PVM, adica cu iteme normale in shopuri! Si nu e obligatoriu sa fie in romana, dar nici in chineza.

2 răspunsuri:
| Andrei_George_1993 a răspuns:

Metin2StreetGame SERVER DE CALITATE PREMIUM, PENTRU CEI CARE APRECIAZ? CALITATEA!

• Status: 24/24 ore online
• Rate: 1000x
• Puncte de status: 90
• Nivel max: 250
• Tipul: PVM-PVP
• Canale deschise: 4
• Echipament de baz?!
• Cal propriu de la lvl 23!
• Sistem de Pet dezvoltabil!
• Level start, lvl 100
• P skill se ob? ine de la npc!
• Nu este inclus în joc al 6-7-lea bonus!
Run:
• Camera cristalelor
• Camera dragonului
• Po? ta Next: juc? torii au posibilitate la comunicare chiar? i dac? partenerul este offline!
• Casa de comer?: în fiecare map1 exist? un NPC(Capitan), la care lingourile tale de aur sunt transformate in yang!
• Fel de fel de animale de c? l? rie care dau bonus!
• C? s? torie? i exprimarea sentimentelor!
• Posibilitate de întemeiere a unei bresle!
• Event în fiecare zi!
• Event deosebit în weekend!
• Îmbun? t? iri unice? i gameplay unic!
• Staff prietenos!
• Înregistrare: http://metin2gmmode.xcp.ro/
• Site: http://metin2gmmode.xcp.ro/
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=lZ441EZW2DA

| RauL8229 explică (pentru Andrei_George_1993):

Mersi, dar nu asta am cerut...am cerut un server files! nu un server de metin!