| MefX a întrebat:

cine imi spune si mie un Metin2 fain PVP level max 250/255 moduri, 6/7 la magazin, armuri, arme noi ( nu conteaza in ce limba e )

Răspuns Câştigător
| pimpovici a răspuns:

Osiris Metin2 2 e super bani ii faci fffff usor in 5 min ai vreo 90kk otel +9 la shop batalie e superr funda>?

4 răspunsuri:
| mOnAsX a răspuns:

Metin 2 TDL http://metin.tdlgaming.com/alcolicii/ e cel mai bun! succes

| MefX explică (pentru mOnAsX):

M-am jucat, e cam naspa ca sunt scumpe bonusurile 6/7 si acolo trebuie sa stai sa-ti iei level 5 ore in continu si apoi sa-ti faci iteme... imi pare, altu?

| Fly2Sky a răspuns:

Metin2 valmondial.iti dau site-ul Bienvenue sur ValMondial Ai king 1 la magasin arme de 140, 130, 100 etc.cresti repede la war daca ai lv 18 poti sa-ti pui arme de 95 etc. banii ii faci super daca joci ca opsedatu fa kkkk intruna

| EddyCs a răspuns:

Metin 2 Tdl sa nu il iei K ati cumperi status si dupa ati da ban