| VladGH a întrebat:

cine ma poate ajuta? Ma intereseaza daca este ceva de genul un program pentru calculator care sa il programez ca sa imi indeplineasca anumite functii, adica un exemplu: sa il programez sa imi deschida o mapa la o ora anumita sau sa imi inchida browserul perte 30 min. si altele. Care imi ceiia de ce am nevoie are FUNDAwinking

2 răspunsuri:
| R0nYk a răspuns:

Start-Run-scrii -s -f -t 3600 sau la cat vrei sa se inchida. si se inchide automat la timpul setat. happy

| VladGH explică (pentru R0nYk):

Multumesc de asta stiam dar am nevoie de ceva universal adica un program.