| MaBrein a întrebat:

Cine stie ce are de imi da o eroare la metin 2 cora : error LOG failed to load image (filename: d:/ymir work/ui/pattern/Board_Corner_RightBottom.tga. Funda! PSS: Mai am o intrebare : Ce metine stiti in afara de hammer, united, lunaris, epical, tim, ro, eng, tdl, mage. ETC! FUNDA CELUI CARE DA RASPUNS LA AMBELE INTREBARI!

Răspuns Câştigător
| azazel21 a răspuns:

Stergi tate fisierele din metin2 cora si il reinstalezi iar daca vr un server de metin incearca Story2

1 răspuns:
| MaBrein explică:

Un prieten mi-a zis ca la metin 2 cora trebuie sa il reinstalez. Asa este? happy. Va rog nu injurati sau altceva!