| Darknes21 a întrebat:

Cine stie un hack de yang sau trade pentru metin2 ro dar care sa functioneze?

Răspuns Câştigător
| DzEk0 a răspuns:

Sunt doar hackuri asa:
FishBot, MultiHack, m2bob pa!:)), http://metin2rohacks.wikiforum.ro/ aici gasesti fishbot etc in afara de trade hack si hack de yang nu exista! funda:))?

5 răspunsuri:
| DzEk0 a răspuns:

Ce ce ce?laughing
Nu exista asa ceva!
E doar un keylogger!

| bogdan1808 a răspuns:

Nu exista hack de yang sau trade pe metin2 ro..Si daca cineva iti da unul 100% nu merge si ca bonus primesti si keylogger. Funda?

| DzEk0 a răspuns (pentru bogdan1808):

Ce funda prapaditule?

| bogdan1808 a răspuns (pentru DzEk0):

"Ce funda prapaditule?"
Asa..Si eu ce am zis mai inainte? ...Apropo..Ca sa te lamuresc si pe tine..Nu multe din hackurile care exista sunt curate..Eu am folosit intr'o perioada HitHack..Si mi-am luat teapa..Am luat keylogger si am ramas fara cont..De atunci nu mai joc cu hackuri. Bft!

| DzEk0 a răspuns (pentru bogdan1808):

Sunt doar hackuri asa:
FishBot, MultiHack, m2bob pa!:)), http://metin2rohacks.wikiforum.ro/ aici gasesti fishbot etc in afara de trade hack si hack de yang nu exista! funda:))?