| Ovysoru a întrebat:

Cred ca stiti toti ca a aparut Assassin's creed unity.mi-am descarcat jocul iar cand am intrat in em mi-a mers groaznic, sacadat si se bloca uneori.nu stiu din ce cauza, am un PC zic eu destul de bun...am jucat Black Flag la cerinte Hight fara probleme. uitati configuratia: Procesor AMD FX 6100 si placa video AMD Radeon HD 7700 1 GB 128Bit si 4GB RAM...care este problema? placa video, sau imi mia trebuie RAM? Cati?

Răspuns Câştigător
| VladyXR a răspuns:

Core i5-2500K 3.3GHz
Phenom II X4 940
GD CPU hardware score: 8
Login
GeForce GTX 680
Radeon HD 7970
GD GPU hardware score: 10
Login
6 GB GD RAM hardware score: 8
Win 7 64
DX 11
50 GB
Trebuie sa schimbi si placa sa bagi ram, multe ai de facut, dar procesorul e destul.

3 răspunsuri:
| edit28 a răspuns:

E jocu optimizat foarte prost

sa mai asteptam update-uri de la ubisoft, poate o sa mearga mai bine atunci

| Anonimus197568 a răspuns:

Ca sa joci jocurile noi trebuie sa-ti mai bagi ram si placa video.dar am auzit de la multi ca unity este foarte prost optimizat, adica si pe i7 si 16 gb de ram si placa video de4 gb de ram sacadeaza

| Ovysoru explică:

Mda,asa credeam si eu, VA MULTUMESC!