| Andrei_Bosinceanu_1997 a întrebat:

Mi-am descarcat assassin's creed rogue pe leptopul urmator Dual core 2.4 6 gb ram si placa video Intel hd 4400 si imi mergeam pe mediu aproape high! Iar dupa ce am terminat jocul am descarcat black flag ca are cerinte mai mici si mergea pe low dar cu lag in rezolutie mica! Ce sa fac sa ma joc?

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

Deja daca ai 9 fps pe low chiar nu ai ce face.

4 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Nici nu stiu cum de o mers rogue pe integrata si tu vrei ac4? Cu un 970 cu totul pe ultra debia 35 fps prind...

| Andrei_Bosinceanu_1997 explică (pentru TechGuyTpu):

Drept sa iti pun nici eu nu stiu cum rogue a mers cu 60 de fps
Si ac ma joc pe low cu 10 fps ciudat 1

| TechGuyTpu a răspuns (pentru Andrei_Bosinceanu_1997):

Acele setari "ShitWorks" au cel mai mare impact la fps. Diferenta dintre Soft Shadows la ultra si Shadows simple la ultra este mai mult de 60 fps.Nu inteleg ce au pus in ele.

| Andrei_Bosinceanu_1997 explică (pentru TechGuyTpu):

Deci ai vreo variata cum il pot juca#? Si iti dau funda!

| TechGuyTpu a răspuns (pentru Andrei_Bosinceanu_1997):

Deja daca ai 9 fps pe low chiar nu ai ce face.