| Deatroiman a întrebat:

Salut tpu.Cum fac sa nu mearga greu jocurile de exemplu spore, prince of persia sau metin2.

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Jocurile (regula general valabila)merg greu pe un pc din cauza:-memoriilor RAM prea mici. -virusilor acumulati de-a lungul timpului. -si necompatibilitatea cerintelor jocului cu eficienta componentelor din computer.Cu alte cuvinte poti incepe cu o reinstalare de windows si daca tot merge greu este din cauza componentelor vechi sau de mica eficienta.

4 răspunsuri:
| AndyJust a răspuns:

Descarca Boost Gamer si o sa iti mearga mai binehappy

| Florian000 a răspuns (pentru AndyJust):

Ce este boost gamer
?

| AndyJust a răspuns (pentru Florian000):

Este un program care iti elibereaza din rami si iti face jocurile sa mearga mult mai bine.

| Deatroiman explică (pentru AndyJust):

Incerc Andy