| Totenkopfverbände a întrebat:

curand o sa-mi achizitionez un PS3, totul bine pana aici sunt foarte bucuros dar as vrea sa pot juca cu monitorul meu, am un LG Flatron W1941S (http://www.lg.com/uk/monitors/lg-W1941S-PF-lcd-monitor).
Puteti sa-mi spuneti ce mi-ar trebui? Tin sa mentionez ca am si o pereche de casti ZALMAN ZM-HPS200 si as vrea sa stiu daca se potrivesc...
Mersi fain!

2 răspunsuri:
| S8N a răspuns:

Nu, nu merge LG Flatron W1941S la un PS3, si daca vrei sa il faci sa mearga, o sa iti trebuiasca un adaptor VGA pentru HDMI. De casti, nu, nici castile nu merg.

| Totenkopfverbände explică (pentru S8N):

Poti sa-mi dai link-uri cu produsele care imi trebuie? sau macar numele lor sa le cumpar