| snoopdoggftwiz a întrebat:

Daca am pe laptop cu windows 8.1 pro cu licenta, isi va face singur update la windows 9 cand va aparea? happy

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nimeni nu da pomana. Trebuie sa iti cumperi windows 9 daca il vrei cand o sa apara.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sltlp):

Cred ca va fi in jur de 1500 de lei.Si daca cere si rami mai multi iti dai seama ca cei doritori de nou isi vor schimba pc-urile de la a la z.

| neutrino a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exclus.Win 7-8-9 le cumperi.Versiunile le updatezi.De exemplu daca va aparea 9 il cumperi apoi il updatezi la 9.1 daca o fi. Asa da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va veni ca un update dar s-ar putea sa cumperi doar o cheie de upgrade de la Windows 8 la 9, asa cum a fost de la 7 la 8. Sper sa vina la un pret decent adica mai ieftin decat windows 7 sau 8.

| AnimatedSignature a răspuns:

Logic ca nu.

| matrix100 a răspuns:

Binenteles....ca nu happy

| GeorgeGM a răspuns:

Nu laughing) trebuie sa cumperi 9 cu licenta si in plus depinde ca win 9 o sa ceara componente performante ca sa mearga bine...