| Alex52694 a întrebat:

daca stitii jocul minecraft si aveti cont premium a aparut un minigame pe mineplex si se numeste christmas chaos si imi trebuie textura pentru a-l juca si dau la yes pentru a downloada textura si imi da crash. Clar nu e din cauza pc-ului deoarece imi merge far cry 4 si CS:GO dECI. Ce sa fac? PS : Dau funda

1 răspuns:
| VoltsLife a răspuns:

Aloca mai multi gb de ram versiunii pe care joci. Te duci in launcher la launch options, bifezi advanced settings, intri pe o versiune de minecraft pe care te joci, apoi dai pe JVM argumets si primele litere vor fi -Xmx2G. La acel 2 vei vrea sa schimbi in 4 sau cati vrei tu depinde de calculatorul tau cati g de ram are. Sper ca te-am ajutat.