| R_Opt_Armando_1992 a întrebat:

Vand cont metin2.ro pe euro/md lvl 76 war corp leonis regat albastra p aura g10 vartej m4 izbitura g iures biolog facut. full bonusat. 3 mii md. pe cont mai am niste marmuri binecuv bless cu 10%. dau contul cu tot cu iteme rog seriozitate oameni mari care chiar pot da banii pe cont.nu sa te aflii in treaba sau sa incerci scamm. metoda de plata jumate-contul pe mail-jumate

2 răspunsuri:
| aNN0Nim a răspuns:

Buna, am 16 ani. Cat ceri pe cont? Dai add Y! M: iulidinca si discutam

| Andra_Andrada_1991 a răspuns:

Salutare am 26 de ani si m ar interesa contul tau, vreau sa stiu de unde esti si cat ceri pe el iar in ceea ce priveste schimbul consider ca ar fi mai bine sa ne intalnim sa nu avem nici un fel de problema! uite id meu imback9106