| LoveIsLove4Ever a întrebat:

dau funda. un coleg de-al meu are un pc format din : Asus EAH 2600 256 MB ( GPU ), Intel Pentium 4 R 3, 0 GHz Single core, 1GB RAM DDR2 ~633 MHz si vrea jocuri, ce jocuri ia-ti recomanda ii plac jocurile t a m p i t e ca fifa si GTA SA, NFS.

11 răspunsuri:
| Alexul99 a răspuns:

Metin2

| DuDDy24 a răspuns:

Incearca gta vice city, san andreas, nfs underground 1 si 2, most wanted, carbon, the punisher, wolfenstein, far cry, COD 1 si 2...cam astea imi vin in minte.
SPune-i sa intre aici http://www.game-debate.com/games/
Cam orice aparut pana in 2005-2006 ar trebui sa ii ruleze OK;)

| Andreutzu_Andrey_1995 a răspuns:

Pes 2014, gta 4, DmC Devil May Cry 5, Tomb Raider, Saints Row 1, 2, 3 sau 4, Mirror's Edge, Octodad, Prince of Persia, Flatout 2, Total Overdose, Bioshock 2, Dead Space 3, Darksider 2, Doom 3. Sper ca te-am ajutat cu jocurile astea big grin >.

| vip425 a răspuns (pentru Andreutzu_Andrey_1995):

Ba, tu esti prost, cum dracu pe un pc ca acesta sa mearga gta 4.Copile esti prea prost, nicI GTA VICE nu ii merge.

| LoveIsLove4Ever explică (pentru vip425):

Cred ca tu esti putin beat, merge si San Andreeas, are GPU AMD Radeon HD 2600, un gpu vechi intr-adevar dar bunicel pentru ce pc are. GTA VC merge pe 1280X1024 cu setari HD ( fara AA ) cu 40 - 60 FPS

| vip425 a răspuns (pentru LoveIsLove4Ever):

Ai dreptate, poate m-am grabit cu raspunsul dar in niciun caz nu merg jocurile mentionate de Andreutzu.

| LoveIsLove4Ever explică (pentru vip425):

Nu toate, TR si GTA 4 SIGUR nu merg restul asa si asa

| DuDDy24 a răspuns (pentru Andreutzu_Andrey_1995):

laughing), ai sanse sa devi un TROLL reusitlaughing

| Andreutzu_Andrey_1995 a răspuns (pentru LoveIsLove4Ever):

Cred ca asa e big grin

| Andreutzu_Andrey_1995 a răspuns (pentru DuDDy24):

Dc?

| Andreutzu_Andrey_1995 a răspuns (pentru LoveIsLove4Ever):

Macar am scris ceva jocuri bune> big grin (y)