| Perfectu a întrebat:

..De cand ma chiunui sa gasesc un metin privat mai tare dar degeaba, nici un metin nu e pe seama asteptarilor.Stiti vreun metin in care sa fie bonusuri mai mari:INT 25, STR25, etc(si mai mari daca merge), HP vreo 5-10k,semi-om-20-25%.Si dropul de yang sa nu fie foarte mic in jur de 50-100k.Nu vreau tim,united,hammer, mondial, valmondial.Dau funda! mersiwinking

Răspuns Câştigător
| Yusuke16 a răspuns:

Http://metin2os.ro/server1/ Este foarte fain poit sa devii si gm, evente in fiecare zi pvp; pvm; hide; fish; cufere clar de luna.com, arme inimaginabile poti face 10 kkkk(miliarde in cateva ore daca este event cu, cufere). Rata e buna fata de alte dati.

5 răspunsuri:
| Yusuke16 a răspuns:

Metin 2 Osiris Final e foarte fain si ai de toate...

| Perfectu explică (pentru Yusuke16):

Imi poti da link?

| Yusuke16 a răspuns (pentru Perfectu):

Http://metin2os.ro/server1/ Este foarte fain poit sa devii si gm, evente in fiecare zi pvp; pvm; hide; fish; cufere clar de luna.com, arme inimaginabile poti face 10 kkkk(miliarde in cateva ore daca este event cu, cufere). Rata e buna fata de alte dati.

| Quanah a răspuns:

Epical.

| myelys a răspuns:

Incearca Metin2Master. eu am aujns lvl 44 in mai putin de 1 ora.winking

Bafta!

| IaMaZaKy a răspuns:

Pai Cel Mai Fain Metin2 Care Lam Jucat Se Numeste Metin2 Steel Sper Sati Placa