| Gabytzul199875 a întrebat:

Salut all...
Vreau sa stiu ce metin este cel mai tare...(in afara de mondial, hammer, united, 3 si hammaci )
Repedewinking
Dau funda + vot!

Răspuns Câştigător
| Enderman a răspuns:

Incearca Valmondial metin2winking

| Gabytzul199875 explică (pentru Enderman):

Sall XxPufuletexX am jucat nu mi s-a parut cine stie cewinking
Eu vreau ceva care sa fie mai mult pvp dar si pvm ceva cu lv 150-255

| Gabytzul199875 explică (pentru Enderman):

Ms' l-am jucat e misto o sa ma apuc iarwinking

7 răspunsuri:
| Gabytzul199875 explică:

Sa fie cu lv 15-255winking si cu itm multe de evoluat sau sa fie in shop =]]

| Enderman a răspuns (pentru Gabytzul199875):

A da
incearca vamos metin2 mie mi-a placut

| Gabytzul199875 explică (pentru Enderman):

Este misto am vazut pe Youtube...dar imi iau acum Metin2Hispano...
Mil iau si pe astawinking Dar ma ajuti si pe mine te rog frumos la inceput cu ceva banii?

| Enderman a răspuns (pentru Gabytzul199875):

La metin2 vamos?