| AlexAndrei96 a întrebat:

Salut,TPU. De ce nu imi apare in folderul ". minecraft" folderul "bin"? Vreau sa imi schimb skin-ul, si nu pot deoarece nu am folder-ul bin si mob. Inca ceva. Daca stiti modul acela de minecraft care face apa sa para reala, umbre...si grafica sa fie mai faina, ca la NiceiHatePink, sa-mi dagti link-ul.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stii sa cauti folderul. Intra in bara de start si scrie acolo %appdata% si dai enter. Apoi acolo cauta folderul numit ". minecraft"

| AlexAndrei96 explică (pentru anonim_4396):

Am dat ma, nu pricepi ca nu apare bin in. minecraft?

| TheDarkMita a răspuns:

1.folderu nu iti apare pentru ca nu ai minecraft ori nu stii sa cauti folderul.
2.Se numeste shader mod ( umbre mod ) face totul mai real. dar iti trebuie un pc pe masura.