| Cosmyno7 a întrebat:

de ce nu merge Metin2ro dupa ce dau,, incepe jocul" imi apare sorry 3D graphics ceva in genu,

Răspuns Câştigător
| DrugFree a răspuns:

Nu mai joc metin2, dar te pot ajuta... Da-l pe fereastra mica.Cred ca ai pc-ul obosit... daca ai putea sa dai mai multe detalii de exemplu : De cat ai placa video? Este foarte important acest lucru, iar numitul "metin2'' iti toaca grafica.

15 răspunsuri:
| LeMike a răspuns:

Frate ii de la placa video instaleaza driverul sau puneti o placa video mai buna!

| Cosmyno7 explică (pentru DrugFree):

Imi poti spune cum fac fereastra mica?

| DrugFree a răspuns (pentru Cosmyno7):

Dai la config.exe si dai window mode. Multumit/a?

| Cosmyno7 explică (pentru DrugFree):

Tot nu merge

| Cosmyno7 explică (pentru Cosmyno7):

Am mai jucat metin2ro pe pc-u asta cred ca nu e ceva instalat

| DrugFree a răspuns (pentru Cosmyno7):

Stai, nu te lasa deloc sa joci? De obicei ar trebui sa mearga. Incearca si o rezolutie mai mica. S-ar putea ca placa video sa fie mica... Alte jocuri cu grafica tare (3d) mai joci? ti-as recomanda sa iti cumperi alta unitate. ( placa video face aproape cat unitatea.)

| PoisonedArrrow a răspuns:

Mi'a aparut si mie asa. Eu am dat restart si a mers totu` ok dup`aiahappy

| Cosmyno7 explică (pentru PoisonedArrrow):

La joc sau la calculator?

| Albertuy a răspuns:

Mah si daca ai LAptop HP? wtf? de ce nu merge dua pe el si nu arata nimic doar se incarca 2 secunde si nu-mi apare aia cu INCEPE JOCUL deci
?

| ithunder a răspuns:

Iti trebuie o placa video mai buna de 1 gb sau trebuie sa dai restart la PC

| ionutronaldo a răspuns:

Salut nici mie nu imi merge dau p metin2.exe si se incarca 2 sec si dupa ramane asa dc ma gasiti la ionutronaldo6 care stie addbig grin

| Danny_Messy_1995 a răspuns:

Deci te pot ajuta eu, Bagati wiondows xp, si iti promit eu ca o sa.ti mearga... Daca nu iti merge bagati direct 3D si o sa.ti merga...Succes!

| EmanuelMinus a răspuns (pentru DrugFree):

Fii atent trebuie win xp nu conteaza ce placa trebuie dar cel putin de 60 mb ca sa mearga si trebuie sa fie profesionala pentru driave automat bft la joc

| biohazard4 a răspuns:

Daca stiti un metin identica ca Ro sau la fel ca Ro spunetibig grin

| Onica_Marian_1983 a răspuns:

Iti trebuie un driver instalat daca ai windows 7 daca ai xp nu stiu ce are