| Cristian12321 a întrebat:

De cunrand mi-am luat un joc pe steam (se cheama Unturned) Si imi da urmatoarea eroare (crash):

The game crashed.
The crash report folder named "2014-07-08_18152"next to game executable.
It would be great if you'd sent it to developer of the game!

Ma puteti ajuta? Cum pot sa fac jocul sa mearga?

3 răspunsuri:
| BTOOM a răspuns:

Pai... in primul' rand ar trebui sa intri in Start menu, si sa scrii in slot bar : Regedit, dar yes, si dupa aceea ar trebui sa iti apara un fel de folder...
Dai dublu' click pe HKEY_CURRENT_USER, apoi dai in jos pana gasesti folderul Software apoi cauta Smartly Dressed Games... iar acolo o sa iti apara un folder numit Unturned, il stergi si ar trebui sa iti meargawinking
Sau iti dai un restart la PC laughing

| wolfhund a răspuns (pentru BTOOM):

Ma frate alte metode mai stii ca nu a mers

| Elinescu_Raris_1995 a răspuns (pentru BTOOM):

Cred ca ar merge la mine pentru ca am mai avut Unturned si mi-au ramas alea de data trecuta :3