| MiculPaharut a întrebat:

Mi-am luat jocul nou: Unturned.
Am dat click pe el s-a instalat si apoi am dat incheiere.
Apoi iar am dat click si mi-a zis:
The game has crashed!
The crash report folder name 2014-7-23-020258 next to game executable.
It would be great if you send it to the developer of the game!
Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Incearca sa iei un crack pentru joc si inlocuieste executabilul care il lanseaza. Daca problema nu se rezolva asa, cel mai probabil nu s-a instalat corect si ar trebui sa il reinstalezibig grin

| MiculPaharut explică (pentru DuDDy24):

Incerc

| MiculPaharut explică (pentru DuDDy24):

Cum naiba sa existe crack pentru jocu asta ca nu exista. si de unde il uninstalez?

| DuDDy24 a răspuns (pentru MiculPaharut):

Jocul asta e pe steam si e nou aparut din cate imi dau seama de aceea nu gasesti crack. Il dezinstalezi din control panel la add or remove programswinking

| MiculPaharut explică (pentru DuDDy24):

Ok

| MiculPaharut explică (pentru DuDDy24):

Am incercat si tot nu merge jocul aceeasi problema... am niste nervi. ca-mi place la nebunie jocu` dar nu merge crying crying

| NoStres20000 a răspuns:

Am exact aceeasi problema, sper sa gasim rezolvare