| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Salut TPU, de curand am inceput gra 5 online si vreau sa va spun ca pe harta nu imi arata nikicq, nici unde sa fac cursele nici heisturile, ce trebuie sa fac sa imi apara? Multumesc dau funda

Răspuns Câştigător
| Tranconoid a răspuns:

Înainte de a putea vedea locațiile pentru curse și heist-uri pe hartă, trebuie să vă asigurați că ați completat tutorialul și că ați terminat primele misiuni de la Gerald. După aceea, ar trebui să primiți un telefon de la Lester care vă va da acces la primele misiuni heist.