| WhitePoinT a întrebat:

..
De curand am intampinat o problema...
Pornesc calculatorul si automat browserul meu porneste si el si intra pe o pagina de bancuri...eu nu am salvat nimic nu am setat nimic. dintr-o data a inceput sa faca assa.am dezistalat browserul si l-am instalat iarasi.am sters tot ce apartinea de el.dar nimic.am schimbat browserul dar surpiza asa face si acesta.si inainte daca ma bagam pe o pagina si inchideam browserul cand il porneam era tot pe acea pagina...
Ce pot face?
Funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| atoatestiitoarea a răspuns:

Pentru a pune pagina ta preferata pe browser, trebuie sa gasesti butonul Optiuni Internet" care difera de la un browser la altul. Problema ta vine de la instalarea unui program care a bagat din oficiu acea pagina, asa cum face yahoo când instalezi messengeru