| Ovidiu a întrebat:

De fiecare data cand pornesc pcul, dupa incarcare, browserul(mozilla 4) meu porneste automat pe o adresa, nu cea a google.ro. el nu intra pe pagina mea de start ci pe alta pagina unde eu am intrat intrn=una din zile. am curatat cache-ul, cookiurile, am reinstalat browserul si la fel. nu stiu ce are. nu ma puneti sa instalez sistemul de operare ca ma ia toti dracii, abia l-am instalat. mi-a ramas ceva in pc care intra automat pe adresa dobitocului ala. dar nu stiu cum sa indepartez aia. dau funda + vot.
am mai pus intrebarea asta dar am primit numai idei...nu mai zic cum.

5 răspunsuri:
| Ovidiu explică:

Am impresia ca marianna13 nu intelege romaneste. sa citeasca mai bine, si sa cheme un translator. adresa care intra este: http://buzunar.blogspot.com/

| Ovidiu explică:

Nu frumoas-o(daca aia din poza esti matale). dupa ce am intrat in windows browserul se deschide automat la adresa data mai sus. daca apas home mi se duce la google.ro asa cum am pus eu.

| JahBless a răspuns:

Mai exact ce adresa?

| maryellen91 a răspuns:

Pai dai sus unde scrie unelte apoi la optiuni si acolo dai la general acolo scrie pagina de start (mai intai copiezi link-ul de la ce pagina vrei tu sa o ai ca pagina de start ...aia google...sau daca scrii in casuta aia google iti apare)dai ok sau salvare si gata!

funda?

| maryellen91 a răspuns:

Pai nu vrei sa iti intre cand dai home sa intre pe google