| BaiatuCuIntrebarea a întrebat:

De curand m-am gandit sa ma apuc de seria gothic am facut gothic 1 si merge am facut si gothic 2 si la fel merge dar la gothic 3 cand incerc sa-l pornesc imi da o eroare si m-am gandit ca poate din cauza ca am windows 7 cine stie?

Răspuns Câştigător
| marian5693 a răspuns:

Ia mai bine varianta de la Razor si instaleaza-l pe ala. Monteaza imaginea cu daemontools si da-i install. La sfarsitul instalarii o sa iti apara o chestie care cauta update-uri, debifeaz-o si da-i finish. In folderul de crack din imaginea iso o sa ai o arhiva si un patch. Prima data instaleaza patch-ul si apoi copiaza crack-ul din arhiva in folderul unde ai instalat jocul. Dupa ce ai facut toate astea demonteaza imaginea din daemon tools si intra in joc. Ar trebui sa iti mearga. Sper ca ai inteles ceva. Mult noroc.

7 răspunsuri:
| marian5693 a răspuns:

Pai ce eroare iti da? Am jucat si eu gothic 3 pe windows 7 si nu am avut nicio problema. Esti sigur ca poti rula jocul pe sistemul tau? Ai copiat crack-ul corect? Ca sa pot sa te ajut am nevoie sa stiu ce eroare iti da.

| BaiatuCuIntrebarea explică (pentru marian5693):

Mam enervat si l-am sters dar era o chestie cu doua optiuni una era sa intru online si nu stiu ce sa mai fac si sa inchid programu si a doua optiune sa inchid programul

| BaiatuCuIntrebarea explică (pentru marian5693):

Pai m-am enervat si l-am sters dar era o eroare cu 2 variante prima era sa intru online si nu stiu ce mai scria si sa inchid programul iar a doua doar sa inchid programul.
Apoi am luat crack si l-am pus apoi o aparut alta eroare unde nu mai stiu ce scria

| BaiatuCuIntrebarea explică (pentru marian5693):

Nai putea sa imi dai adresa de unde sa-l descarc?

| marian5693 a răspuns (pentru BaiatuCuIntrebarea):

Nu am voie sa postez chestiile alea. Nu imi da voie. Daca ai si alta idee sau alta solutie eu o sa incerc sa te ajut.

| BaiatuCuIntrebarea explică (pentru marian5693):

No lasa ca incerc sa gasesc varianta facuta de razor

| marian5693 a răspuns (pentru BaiatuCuIntrebarea):

Daca nu, descarca o varianta oarecare a jocului si descarca crack-ul de la razor separat.

| marian5693 a răspuns (pentru BaiatuCuIntrebarea):

Ia mai bine varianta de la Razor si instaleaza-l pe ala. Monteaza imaginea cu daemontools si da-i install. La sfarsitul instalarii o sa iti apara o chestie care cauta update-uri, debifeaz-o si da-i finish. In folderul de crack din imaginea iso o sa ai o arhiva si un patch. Prima data instaleaza patch-ul si apoi copiaza crack-ul din arhiva in folderul unde ai instalat jocul. Dupa ce ai facut toate astea demonteaza imaginea din daemon tools si intra in joc. Ar trebui sa iti mearga. Sper ca ai inteles ceva. Mult noroc.