| Elvis1398 a întrebat:

de curand mi-am luat jocu Tomb Raider si imi merge in reluare sad eu zic ca am cerintele necesare
Processor: Intel(R) Seleron(R) Cpu G530 2,40Ghz (2CPUs)
RAM: 6 GB
Placa video onboard 1024 mb
Windows 7 64 biti

Vă rog frumos ajutati-ma ce trebuie sa fac?
S-au daca nu imi dati alte jocuri la fel de bune
Funda + Vot big grin

4 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Ai noroc ca se deschide, procesor antic, placa video de la Fred Flinston...

| Elvis1398 explică (pentru TechGuyTpu):

Esti mai prost ca noaptea laughing

| TechGuyTpu a răspuns (pentru Elvis1398):

Nope,tu macar vezi ce procesor ai? Dual core "Seleron" cuma ai spus tu de 2, 4 si placa nici nu e dedicata.Tu vrei sa mearga ceva pe asta?

| SiLaS a răspuns:

Pai cand descarci un joc scrie si tu pe google "jocul respectiv"system requirements ca sa vezi daca ai cerintele necesare.