| Celentano123 a întrebat:

de curand mi-am reinstalat windowsul (win 7 ultimate 32bit) dar treaba este ca atunci cand primesc o eroare calculatorul isi da restart singur dc? va rog ajutati-ma DAU FUNDA!

CERINTE: 2 gb ram
placa video ati radeon 4350 1gb
procesor amd dual core 2. 8ghz
hard disk 380 gb sata 2
sursa de 450W
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Barnutiu_Cristi_1996 a răspuns:

Ori windows nu este bine instalat ori este de la procesor, uitate sa vezim daca radiatorul face bine contactul cu procesorul si daca pasta termo este in regula, dar parerea mea este windows

| Celentano123 explică (pentru Barnutiu_Cristi_1996):

Am rezolvat problema era de la prea multi virusi oricum mersi multwinking

1 răspuns: