| ValentinDrek4 a întrebat:

Dece cana joc metin2 ro al-2-lea client mi se invarte cand tin click dreapta. DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| Allexandra112 a răspuns:

In primul rand invata sa scrii si in al doilea nu stii sa joci!

| ValentinDrek4 explică (pentru Allexandra112):

Nu cred ca esti tu in masura sa zici daca stiu eu metin sau nu, nu te baga in seama daca nu stii sa raspunzi.

| TechGuyTpu a răspuns (pentru ValentinDrek4):

No uite ca eu stiu, http://www.dex.ro/
Are fix pentru el.

| Hareu_Vladut_1990 a răspuns (pentru ValentinDrek4):

Bai copile nu te juca pe pc ca nu-i de tine pune mana pe carte ca te bate maicata laughing ea ti-a raspuns afirmativ omule nu stii ce-i ala metin2 laughing lasa-te

| ProGamingAndrei2002 a răspuns:

La metin2 in general cand dai click dreapta se invarte camera asa e controlul si pe click stanga ataci. Cred ca la options undeva la controls poti schimba asta.

Sper ca te-am ajutat!