| TheGamer211 a întrebat:

E ok ca o persoana sa se apuce de YouTube de la 15 ani? Si inca ceva, cat de cunoscut/vizionat sa fii ca sa faci bani din YouTube si Twitch?

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Sa ai cel putin 100k abonati pentru inceput, si 2000-3000k vizualizari.

| SilviaDulcik a răspuns:

Cum ai ajuns sa scrii in acest fel?
"E ok ca o persoana sa se apuce de YouTube de la 15 ani?"
Cum sa te apuci de Youtube? Sa te agati de el, sa il citesti ca pe o carte?

Correct se scrie : "As vrea sa imi fac un cont pe Youtube si as vrea sa stiu daca 15 ani este o varsta inregula".

Ai incredere in mine, daca vrei sa ai succes in viata si sa fi respectat, incearca mai intai sa gandesti altfel.

| DrMundo a răspuns (pentru SilviaDulcik):

Esti mai proasta ca el, "As vrea sa imi fac un cont pe Youtube si as vrea sa stiu daca 15 ani este o varsta inregula", copil batut in cap care vrei sa te dai "destept/a" el a intrebat daca e ok sa posteze videouri nu sa isi creeze cont.
Ai incredere in mine, daca vrei sa ai succes in viata si sa "fi" (cu un singur i cel putin asa ai scris tu), incearca sa nu te mai bagi in seamna daca nu stii sa citesti.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

La inceput va fi greu, dar sa cunosti youtuberi care au succes si sa apar in unele videoclip-uri ale lor. si poate vei avea o sansa maricica de la inceput sa ajungi si tu mare