| Darky13 a întrebat:

, hey cine ma poate ajuta?, vreau sa vand itemele din dota si imi zice asa, : http://s27.postimg.org/njmzymuw3/Untitled.png

ce pot face?, sau merge facut?:)

Dau funda :)

Răspuns Câştigător
| mirceaqqq a răspuns:

Salut! Iti spune si acolo ce trebuie sa faci, adica sa cumperi ceva din Steam ( un joc sau ceva din magazin ). Te indeamna Steam-ul sa cumperi ceva ca sa apare utilizatorii de nu stiu ce chestie. CONCLUZIA, trebuie sa cumperi ceva inainte sa vinzi happy macar o data pe luna

| Darky13 explică (pentru mirceaqqq):

Deci tot ce trebuie sa fac e sa cumpar ceva din magazin, dupa imi da voie sa vand nu? happy, e bun astept sa apare reduceri al jocuri mai faine si imi cumpar tongue, mersi mult happy

1 răspuns: