| TPU.ro a răspuns:

Buna, Teodora! Ce anume faceai cand a aparut eroarea si ce ai facut inainte? Ne-ar ajuta sa ne spui si ce browser folosesti.
Mai intampini problema acum?

Alexandra - TPU

| MishaIsMyHero explică (pentru TPU.ro):

Bună! Când a apărut eroarea mă uităm la întrebarea utilizatorului jυѕтXeDωard(întrebarea din imagine).Înainte...Am intrat pe Trivia/Amuzante, mai mult nu ştiu să îţi spun.
Folosesc Mozilla Firefox.Nu,acum nu mai întâmpin problema.Este prima oară când se întâmplă.

| TPU.ro a răspuns (pentru MishaIsMyHero):

Ne bucuram ca lucrurile sunt in regula acum. Daca totusi se mai repeta, asteptam un semn de la tine, sa investigam.

Alexandra - TPU