| anonim_4396 a întrebat:

Imi dati si mi-e denumiri de Jocuri online care sa imi placa fara Metin2, Cs,wartune,Fifa,GTA,Samp,NFS,etc ca sunt plictisit.
Jocuri mai noi sau ceva mai frumos imi place (Actiunea,Aventura, Gandire,Level,Magie,masini, ninja,...).
Funda celui mai bun raspuns.
PS:Nu jocuri prin Browser vreau jocuri prin Pc (si daca se poate si online).

3 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Am un pc un pc mai vechi:
-placa video 512Mb
-2.2 Ghz
-2 Gb Ram.
-Hardisk ca si memorie am 1, 5Tb (1500Gb).

Ce jocuri imi recomandati ca acele jocuri le-am jucat unele dintre ele chiar le-am si terminat.
LoL,Wow,Cod, BlackOps, Mass efect, Gta, Portal2, Spore, Shake 3...
Sunt multe jocuri care am avut si ma si plictisesc ca am jucat diferite jocuri nu chiar toate dar am jucat.
Unele de acolo care ati zis sunt satule de ele (daca zic ca nu mai vreau GTA fix gta imi dati)?
Vam zis chiar si mai sus ca nu imi plac si nici jocuri asemanatoare ca alea care le-am enumerat.

| TheAlexCrt a răspuns:

Pai online: LoL(League of Legends), WoW(World of Warcraft), CoD(Call of Duty)-incearca BlackOps 1 si 2, Battlefield 3 sau 4.
Singleplayer: Watch Dogs, Mass Efect 2 sau 3, Max Payne, GTA 4, Wolfenstein The New Order etc.(mai vechi si mai noi, depinde de PC-ul tau cat poate duce)

| kingofwar a răspuns:

1.League of Legends
2. Dark Souls 2 (trebuie sa ai pc bun si nervi tari ca sa il joci!
3.Sky Rim
4.Dota
5.Portal 2
6. Spore
7. Outlast
8.Gta V
9. Titan Fall
10.Skate 3
Daca vrei, iti dau siteurile ca sa le iei pe gratis.