| Anta29091 a întrebat:

Salut TPU.
Imi poate dona cineva un laptop sau pc vechi functional?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Salutare, mai era un pusti in trecut care dorea un laptop, cel care a dat cu pumnul in laptop si l-a stricat, nu esti tu cumva?

in fine, nu este rostul acestei platforma sa facem donatii si te anunt cu siguranta ca nu vei gasi ceea ce cauti desi iti doresc sa gasesti!

cred ca poti cauta printre anunturile olx, mai sunt unii care doneaza cand si cand lucruri de care nu au nevoie, eu de exemplu acum vreo 3 ani am donat un PC vechiut