| invisibleboy a întrebat:

De la ce varsta se poate dona sperma?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Daca o donezi in mod neoficial, la orice varsta. Daca o donezi oficial, dupa 18 ani.

| invisibleboy explică (pentru doctorandus):

Ai idee cum as putea neoficial?

| doctorandus a răspuns (pentru invisibleboy):

Neoficial, fie prin laba si si-o picura-n vagin, fie faci sex cu ea, daca esti sigur ca nu are boli cu transmisie sexuala.

Altfel vezi ca e una pe TPU care-si ofera viitorul copil spre adoptie.

4 răspunsuri:
| adrew a răspuns:

| badboy18 a răspuns:

Toate se fac dupa 18 ani :p deci probabil ca si donarea de sperma tot de la 18 in sus insa se tine cont de anumite date de la donator etc.thinking sper ca ti-am putut fi d folos