| NoulMessi a întrebat:

Imi puteti da niste exemple de jocuri pentru pc-ul meu? Sunt mai incepator si nu prea stiu de unde sa iau detaliile.
-Procesor:Intel(R) Pentium(R)4 CPU 2. 00GHz
-Memorie:1024MB RAM
-DirectX version: DirectX 9.0c
-Windows:Windows XP professional

P.S. Daca mai aveti nevoie de detalii spuneti-mi si am sa caut

3 răspunsuri:
| alin2000adi a răspuns:

Pai frate cauta ce jocuri iti plac de exemplu scrii pe google ''games pc'' si cauti ce jocuri iti plac si de exemplu sa zicem ca iti place jocul need for speed undercoved si scrii pe google ''cerinte de sistem need for speed undercoved'' si te uiti daca ai cerintele care tii le trebuie si daca le ai il descarci. Funda!

| HaLLuc1NogeN a răspuns:

-Cs 1.6
-Counter strike Condition Zero
- Gta san andreas
- Gta vc
- Battlefield 1942
- Need for speed carbon
- Fifa 07
- Pes 2007
- Call of duty 1-2
- Need For speed Porche unleashed
- Minecraft
-

| Simbol1 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/ady_yo
e gratis si e pe browser si poti castiga si bani din el.
Apropo daca vrei neaparat fara browser incearca assassins creed, metin2, wow, lol.