| DjMaNn a întrebat:

Salut,TPU! Imi puteti da si mie un server de Metin2 privat, sa fie pvm-pvp rate peste 1000%+ iar la shop sa fie battle +9 otele +9 etc...pls dau FunDaA

Răspuns Câştigător
| Zephir a răspuns:

4yoursMt2:
Rate 500% in timpul saptamanii
-1000% week-end
-OX in fiecare seara la 10 (appx)
-Eventuri PvM
-Battle +9/Sabie Lunara+9 etc.
-Otele +0 :S
-Inel de teleportare
-Fierar legendar
etc...
Funda? :*

| DjMaNn explică (pentru Zephir):

Mersi mult! Dar pentru a plusa otelul ce imi trebuie?

| Zephir a răspuns (pentru DjMaNn):

Pana la +6 nimic, dar de la +6 in sus trebuie perle [1 perla alba = 10 limbi de broasca (Soldat Brotac), 1 perla albastra (Golem de gheata) si 1 perla rosie = 20 de dinti de orc (Orc negru)]

| DjMaNn explică (pentru Zephir):

Am vazut, oricum mersi mult! Auzi, cum te cheama pe metin? Eu sunt tot DjMaNn, regat rosu.

| Zephir a răspuns (pentru DjMaNn):

Pe mine ma cheama G00D100,regat albastru, saman happy