| HMN a întrebat:

imi puteti da un nick original pentru samp gta sa multi player, nu vreau ceva de genu kenzor sau alte cacaturi care le au aproape toti, ceva mai simplu si original.

Răspuns Câştigător
| Raducanu13 a răspuns:

Pai, incearca : Som3tiMeS, iAmNick si in lock de nick pui numele pe care-l vrei tu, BoomBoomBOOOM ( cu numele asta am luat ace pe CS rolling on the floor ) si cam atat, dar daca iti invoci puterea imginatiei poti gasi niste nickuri si mai tari big grin