| Ctmfresh28 a întrebat:

Vreau si eu niste nick-uri misto pentru samp,gen Kelton,Weezel,Karan ceva de genu,nu conteaza originea numelui,poate fi german,roman, nu conteaza.

6 răspunsuri:
| DixieBloom a răspuns:

Am cateva :
Шоколадов,пудинг,pleacadinfatamea((,{{{}}}Murder{{{}}}, Freshingefresh,ангел, קארן, студен, чудовище, сърце, кърма, измерено | Sper ca te-am ajutat Fundita plizz mult

| Ctmfresh28 explică (pentru DixieBloom):

Ok...am uitat sa spun, dar am crezut ca ai inteles din exemple ca vreau nick uri care sa stiu macar sa le citesc

| DixieBloom a răspuns (pentru Ctmfresh28):

Pei nu mai inteleg atunci vrei sa fie in romana sau in ce limba? :?

| Ctmfresh28 explică (pentru DixieBloom):

Nu conteza limba, dar vreua cu a b c d... nu cu litere de alea

| DixieBloom a răspuns (pentru Ctmfresh28):

Pei doar nu vrei nyhngbh nu? asa nici nu le poti citi

| Ctmfresh28 explică (pentru DixieBloom):

Hai ma imi dai si mie niste nickuri misto? ca vad ca pierdem timpul aman2