| GrigorasAlex199 a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri pentru PC gen Subnautica sau Stranded Deep? Am incercat sa le instalez pe amandoua dar la subnautica nu mi se mai incarca iar la strandeed deep imi da o eroare...

2 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Zi-mi eroarea si poate te ajut si o sa poti sa joci( apropo verifica sistem req pentru fiecare joc daca iti merge) Mai este si the forest care e gen survival iti recomand insa sa cauti si pe steam( daca te tine pc-ul gasesti niste titluri foarte bune) Bafta!

| GrigorasAlex199 explică (pentru EneCristian):

Pai la subnautica nu mi se mai incarca, iar la stranded deep imi trebuie windows 7.