| Eric204 a întrebat:

Salut TPU imi spuneti si mie niste jocuri multiplayer geva de genu world of tanks, metin sau battlestation galactica.

7 răspunsuri:
| dsafgdsag a răspuns:

SA-MP(Gta San Andreas MultiPlayer)
LOL(League Of Legends)
WOW(World Of Warcraft)
Counter Strike
Sunt multe. Sper ca te-am ajutat, FUNDA? big grin

| Eric204 explică (pentru dsafgdsag):

Scuze dar nu prea m ai ajutat ziceam din astea pe net nu care trebuie sa le descarci

| dsafgdsag a răspuns (pentru Eric204):

Aaaaa. Pai spune si tu asa, tu ai zis world of tanks,metin aceste jocuri se descarca. Uite: Transformice, Tanki Online, Animal Jam, EpicDuel, HeroSmash, aqw, Fantage Europe, Conquiztador, Dark Orbit, Moshi Monsters, Lagoonia, Triburile, OurWorld, Rising Cities, Farmerama, Club Penguin, Bad Eggs, Hero Zero, Dofus, Avengers Alliance, Club Panda, Rama City. Acuma sper ca te-am ajutat, FUNDA? big grin

| Eric204 explică (pentru dsafgdsag):

Ai cont de battlestar galactica?

| Eric204 explică (pentru dsafgdsag):

Nu scuze dar ma poti ajuta daca vrei la alta intrebare de a mea.

| dsafgdsag a răspuns (pentru Eric204):

Doamne... Ti-am spus, de ce nu dai funda? Zi ce intrebare?

| Eric204 explică (pentru dsafgdsag):

Pe care am mai postat