| N1GHTMAR3 a întrebat:

Imi spuneti va rog frumos niste jocuri pentru pc online MMORPG, care sa aiba multa grafica, si jocu' sa nu para ca si cum ar fi facut de niste amatori.Am jucat Shaiya, Tera, Vindictus si multe altele. Sa nu imi dati exemplu Metin2! Funda! happy

Răspuns Câştigător
| raikidd a răspuns:

Guild Wars 2, Black Desert, blade & soul, archeage, cabal 2

| N1GHTMAR3 explică (pentru raikidd):

Cel mai mult m-a impresionat Black Desert cu grafica si skilurile tari!
Meriti din plin funda! happy

| N1GHTMAR3 explică (pentru raikidd):

Am o problema, nu ma lasa sa ma inregistrez pe Black Desert, mi-ai putea da tu link-ul de unde as putea sa ma inregistrez si sa il descarc?
Ti-as fi profund indatorat!

| N1GHTMAR3 explică (pentru raikidd):

Dami te rog frumos link-ul de inregistrare si download de la Black Desert daca il stii.