| xGeorge a întrebat:

Joc Metin2 pe laptop si deodata imi apare o imagine albastra si mi se restarteaza! Nu stiu ce sa fac! Va rog sa ma ajutati! Funda :l

Răspuns Câştigător
| JustSolutions a răspuns:

De fapt daca iti apare pe tot ecranul o imagine albastra cu mult scris alb inseamna ca ar trebui sa iti reinstalezi windowsul dupa aceea va merge din nou fara probleme happy funda!

1 răspuns:
| Kingg a răspuns:

Sal xgeorge, pote sa fie 2 lucruri
1 ori laptopul tau s-a incarcat prea tare, pentru ca ai memoria plina si iti mege greu copiuteru, sau ai deschis multe programe
2 ori ai problema cu un componet din computer placa de baza, dar daca ii nou pc nu are trebui sa ti se intample asa ceva bafta